Ekran Resmi 2021-01-26 16.18.57
Ekran Resmi 2021-01-26 16.19.01

AKSU FRANKE SERVİSİ

​​          Aksu Servis Merkezi, hizmetini uzun yıllardan beri konusunda bilgili teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Aksu Servis Merkezi acil çağrı merkezimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir. Aksu Servis Merkez den yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik ekiplerimize Aksu Servis Merkez hakkında veya Aksu Servis Merkezi ürünleri ile ilgili teknik soruları yöneltebilirsiniz.

​​          Konusunda uzman Aksu Servis Merkez olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Aksu’nun her semt ve bölgesine Aksu Servis Merkez hizmeti sağlamaktayız. Aksu Servis Merkez’imiz de her gün yüzlerce müşterinin Aksu Servis Merkez hizmeti talebine hızla ve garantili servis hizmeti verilmektedir.

Aksu Servis Merkezi

​​          Aksu Servis Merkezi “Müşteri Memnuniyetini” kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Aksu Servis Merkezi ağı ile tüketicilerimize Kaliteli ve en hızlı Aksu Servis Merkezi hizmeti sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Aksu Servis Merkezi çözüm merkezine Telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Aksu Beyaz Eşya, Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın, Ankastre Ocak, Kombi, Termosifon, Televizyon Servisi, Aksu Servis Merkezi Hizmeti verilmektedir. Aksu Servis Merkezi

Ekran Resmi 2021-01-26 16.19.01
Ekran Resmi 2021-01-26 16.18.57

​​          Aksu Servis Merkezi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Aksu Servis Merkezidir. Sunduğumuz Aksu Servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Aksu Servis Merkezi olarak görev yapmaktayız. Servisimiz müşteriye güven veren ve her zaman Aksu Servis Merkez alan kişilerin yerine kendini koyan güler yüzlü ve problemi çözmeye odaklı anlayışımızla birlikte Aksu Servis hizmeti sunmaktayız. 1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.

Aksu Servis Merkezi

​​          Deneyimli Aksu Servis Merkezi, Aksu Servis Merkez teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Aksu Bölge beyaz eşya servisi, servis bakımı, onarımı ve Aksu Servis Merkezi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

​​          Aksu Servis Merkezi olarak Aksu’nun her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Aksu Servis Merkezi

​​          Aksu Servis Merkezi ürünlerinin servis bakım ve onarımını yaptırarak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olabilirsiniz. Her zaman aklınızda bulunsun belli bir sürede bakımı yapılmayan klimalar istediğiniz derecede sıcak ve soğuk havayı veremez ve daha önemlisi filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği hava kirli olacaktır. Aksu Merkez Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.