Ekran Resmi 2021-01-26 16.18.57
Ekran Resmi 2021-01-26 16.19.01

KEPEZ VİESSMANN SERVİSİ

​​          Kepez Servis Merkezi, hizmetini uzun yıllardan beri konusunda bilgili teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Kepez Servis Merkezi acil çağrı merkezimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir. Kepez Servis Merkez den yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik ekiplerimize Kepez Servis Merkez hakkında veya Kepez Servis Merkezi ürünleri ile ilgili teknik soruları yöneltebilirsiniz.

​​          Konusunda uzman Kepez Servis Merkez olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Kepez’in her semt ve bölgesine Kepez Servis Merkez hizmeti sağlamaktayız. Kepez Servis Merkez’imiz de her gün yüzlerce müşterinin Kepez Servis Merkez hizmeti talebine hızla ve garantili servis hizmeti verilmektedir.

Kepez Servis Merkezi

​​          Kepez Servis Merkezi “Müşteri Memnuniyetini” kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Kepez Servis Merkezi ağı ile tüketicilerimize Kaliteli ve en hızlı Kepez Servis Merkezi hizmeti sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Kepez Servis Merkezi çözüm merkezine Telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Kepez Beyaz Eşya, Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın, Ankastre Ocak, Kombi, Termosifon, Televizyon Servisi, Kepez Servis Merkezi Hizmeti verilmektedir. Kepez Servis Merkezi

Ekran Resmi 2021-01-26 16.19.01
Ekran Resmi 2021-01-26 16.18.57

​​          Kepez Servis Merkezi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Kepez Servis Merkezidir. Sunduğumuz Kepez Servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Kepez Servis Merkezi olarak görev yapmaktayız. Servisimiz müşteriye güven veren ve her zaman Kepez Servis Merkez alan kişilerin yerine kendini koyan güler yüzlü ve problemi çözmeye odaklı anlayışımızla birlikte Kepez Servis hizmeti sunmaktayız. 1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.

Kepez Servis Merkezi

​​          Deneyimli Kepez Servis Merkezi, Kepez Servis Merkez teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kepez Bölge beyaz eşya servisi, servis bakımı, onarımı ve Kepez Servis Merkezi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

​​          Kepez Servis Merkezi olarak Kepez’in her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Kepez Servis Merkezi

​​          Kepez Servis Merkezi ürünlerinin servis bakım ve onarımını yaptırarak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olabilirsiniz. Her zaman aklınızda bulunsun belli bir sürede bakımı yapılmayan klimalar istediğiniz derecede sıcak ve soğuk havayı veremez ve daha önemlisi filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği hava kirli olacaktır. Kepez Merkez Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.