Ekran Resmi 2021-01-26 16.18.57
Ekran Resmi 2021-01-26 16.19.01

KONYAALTI ARÇELİK SERVİSİ

​​          Konyaaltı Servis Merkezi, hizmetini uzun yıllardan beri konusunda bilgili teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Konyaaltı Servis Merkezi acil çağrı merkezimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir. Konyaaltı Servis Merkez den yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik ekiplerimize Konyaaltı Servis Merkez hakkında veya Konyaaltı Servis Merkezi ürünleri ile ilgili teknik soruları yöneltebilirsiniz.

​​          Konusunda uzman Konyaaltı Servis Merkez olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile Konyaaltı’nın her semt ve bölgesine Konyaaltı Servis Merkez hizmeti sağlamaktayız. Konyaaltı Servis Merkez’imiz de her gün yüzlerce müşterinin Konyaaltı Servis Merkez hizmeti talebine hızla ve garantili servis hizmeti verilmektedir.

Konyaaltı Servis Merkezi

​​          Konyaaltı Servis Merkezi “Müşteri Memnuniyetini” kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Konyaaltı Servis Merkezi ağı ile tüketicilerimize Kaliteli  ve en hızlı Konyaaltı Servis Merkezi hizmeti sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Konyaaltı Servis Merkezi çözüm merkezine Telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman  müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Konyaaltı Beyaz Eşya, Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın, Ankastre Ocak, Kombi, Termosifon, Televizyon Servisi, Konyaaltı Servis Merkezi Hizmeti verilmektedir. Konyaaltı Servis Merkezi

Ekran Resmi 2021-01-26 16.19.01
Ekran Resmi 2021-01-26 16.18.57

​​          Konyaaltı Servis Merkezi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Konyaaltı Servis Merkezidir. Sunduğumuz Konyaaltı Servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Konyaaltı Servis Merkezi olarak görev yapmaktayız. Servisimiz müşteriye güven veren ve her zaman Konyaaltı Servis Merkez alan kişilerin yerine kendini koyan güler yüzlü ve problemi çözmeye odaklı anlayışımızla birlikte Konyaaltı Servis hizmeti sunmaktayız. 1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişimlerinde Garanti Veriyoruz.

Konyaaltı Servis Merkezi

​​          Deneyimli Konyaaltı Servis Merkezi, Konyaaltı Servis Merkez teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Konyaaltı Bölge beyaz eşya servisi, servis bakımı, onarımı ve Konyaaltı Servis Merkezi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

​​          Konyaaltı Servis Merkezi olarak Konyaaltı’nın her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Konyaaltı Merkez Servisi

​​          Konyaaltı Servis Merkezi ürünlerinin servis bakım ve onarımını yaptırarak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olabilirsiniz. Her zaman aklınızda bulunsun belli bir sürede bakımı yapılmayan klimalar istediğiniz derecede sıcak ve soğuk havayı veremez ve daha önemlisi filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği hava kirli olacaktır. Konyaaltı Merkez Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.